Dekoracje na wesele w zamku

Sala balowa, która powinna znaleźć się w zamku powinna być wyjątkowa oraz ozdobiona w taki sposób aby była spójna z motywem przewodnim całego wesela. 

Idealnym miejscem na takie wesele jest właśnie Zamek Dubiecko. Na rynku znajduje się masa firm, które oferują różnego rodzaju tkaniny jak i kompozycje z kwiatów. Możecie też skorzystać z pomocy znajomych czy rodziców podczas dekoracji sali weselnej. Jeśli planujecie dekoracje pod sufitem to lepiej wynająć profesjonalną firmę, która się tym zajmuje. To dla Waszego bezpieczeństwa. Wszystkie inne ozdoby możecie wykonać samodzielnie.

Pamiętajcie, że goście w miejscu jakim jest idealnym miejscem na takie wesele jest właśnie Zamek Dubiecko będą oceniać Wasze wesele, dlatego też każdy detal i drobiazg ma znaczenie.

Zastawa i pięknie udekorowane stoły z pewnością przyciągną Waszych gości weselnych. Jeśli chcecie to możecie oczywiście dla nich przygotować specjalne prezenty, mogą to być na przykład buteleczki z wierszykiem. Powinniście także zadbać o fotobudkę, aby umilić czas Waszym gościom. Zamek Dubiecko to obiekt gdzie nie tylko zorganizujecie wesela, ale będziecie mogli powiedzieć sobie tak podczas ślubu w plenerze

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *