Gdzie można zrealizować Bon Turystyczny

Bon Turystyczny jest dokumentem w formie kodu a jego równowartość to równe 500 złotych. Otrzymał je każdy rodzic na dziecko, które nie przekroczyło 18 roku życia.

Warto wiedzieć, że przysługuje też bon o wartości 1000 złotych dla dzieci ze stopniem niepełnosprawności. To bon za pomocą którego zapłacicie za wszelkie usługi właśnie w hotelach. Bacówka Radawa SPA jest jednym z miejsc gdzie go zrealizujecie.

Dodajmy, że bon ten w Hotel Bacówka Radawa SPA można wykorzystać do 31 marca 2022 roku, także trzeba się spieszyć, te wakacje będą ostatnimi kiedy można to zrobić.

Możecie płacić tym bonem do momentu kiedy wykorzystacie pieniądze. Gdy skończą się one w bonie resztę będzie dodać z własnej kieszeni. Wiedzcie, że bonu tego nie wymienicie niestety na gotówkę. Jeśli będziecie rezerwować miejsca w miejscu jakim jest Hotel Bacówka Radawa SPA za pomocą tego bonu to oczywiście hotel poprosi Was o podanie kodu, który otrzymacie na telefon. Dzięki temu większość polskich turystów zostanie na wakacje czy urlop w Polsce zamiast wyjeżdżać za granicę kraju. 

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *