Halloween na podkarpaciu

Halloween zbliża się wielkimi krokami, wiele miejsc w Polsce w tym czasie organizuje różnego rodzaju imprezy oraz eventy. Jeśli nie macie pomysłu na jeden z listopadowych weekendów to serdecznie polecamy Wam Bacówka Radawa , gdzie często organizuje się imprezy tematyczne, tak jest też tym razem, to miejsce na wspaniały odpoczynek i relaks z rodziną w otoczeniu przyrody. To cisza i spokój. Dla dzieci przewidziano wiele ciekawych atrakcji. 

W cenę pobytu wliczono 2 noclegi w pokoju hotelowym lub domku, wyżywienie, animator, który dotrzyma towarzystwa dzieciom, sprawiając, że nie będą narzekały na nudę. specjalna tematyczna dyskoteka dla dzieci, dostępny będzie także basen, sauna, jacuzzi, balia z gorącą wodą, mamy także dostęp do siłowni. kolejna atrakcja wliczona w cenę to pokój klocków, oraz sali kinowej, warto dodać, że sieć bezprzewodowa również jest w cenie. 

Hotel proponuje też opcje wypożyczenia rowerów a także można zagrać w minigolfa. Ceny znajdują się na stronie obiektu do której serdecznie państwa zapraszamy.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *