Idealna strefa wellness dla każdego

Strefa wellness to przede wszystkim zabiegi i rytuały, jacuzzi, sauna, balie kąpielowe, wszystko to znajdziecie w Wine & Salt SPA w miejscu jakim jest Dwór w Sierakowie, które powstało po to by dzielić się ze swoimi gośćmi pasją do win i natury.  Od dawna znane są właściwości produktów i napojów opartych na winogronie. One właśnie są źródłem antyoksydantów i witamin, wyselekcjonowanych tak by zapewnić wspaniałe efekty pielęgnacyjne.

Również działanie soli sprzyja pielęgnacji ciała. Zabiegi tutaj wykonywane są na bazie kosmetyków tworzonych w lokalnej solance oraz wina. Jednym z rytuałów tego miejsca jest – Zmysłowa winnica, który rozbudzi każdy zmysł i dzięki niemu goście mogą się zrelaksować. Idealnie redukuje bóle przywracając równowagę psychofizyczną. Jego czas trwania to 2 godziny i 30 minut. 

Sauna mieści się w podziemiach Dworu, to 3 miejsca leżące i 6 siedzących. Dostać się tam można windą. Z kolei jacuzzi redukuje stres i wpływa w pozytywny sposób na krążenie krwi, grzeje stawy i poprawia stan skóry przyspieszając przemianę materii.

1 komentarz do “Idealna strefa wellness dla każdego”

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *