Jakie atrakcje wybrać aby dużo nie stracić a goście byli zadowoleni?

Jeśli poszukujecie pomysłów na popularne atrakcje weselne powinniście przeczesać internet. Jeśli nie chcecie wydać dużo na nie to ten artykuł jest właśnie dla Was.

Po pierwsze balony, które świecą, mogą być świetną alternatywą dla lampionów, ważne aby były one wypełnione helem, balony te powinniście wraz ze swoimi gośćmi wypuścić w powietrze wieczorem, ale przed tym zrobić sobie wspólną fotografię dzięki fotografowi, którego specjalność to oczywiście fotografia ślubna. Fotograf ślubny to osoba, którą spotkacie w każdym większym mieście takim jak na przykład Rzeszów, Warszawa czy Kraków.

Kolejną dość popularną atrakcją jest księga gości, gdzie każdy może wpisać życzenia dla Pary Młodej jeśli na weselu jest fotobudka,

możecie włożyć tam zdjęcia z Młodymi jako dodatek do życzeń. Kolejna atrakcja to bańki mydlane, przygotujcie dla każdego buteleczkę i niech dmuchają podczas Waszego pierwszego tańca, wspólnych fotografii lub podczas Waszego wyjścia z kościoła. Bardzo często wykorzystywaną atrakcją jest także pokaz prezentacji na weselu. Przeważnie są to fotografie Młodych z ubiegłych lat. Mogą znaleźć się tam także znajomi i rodzice. Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia, które zrobił fotograf ślubny we wspaniałym miejscu jakim jest Kraków.

fotograf ślubny kraków

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *