Jakie są popularne kwiaty na ślub i wesele?

Najpopularniejszymi kwiatami, wykorzystywanymi na ślubach są oczywiście róże, które powinny znaleźć się nie tylko w dekoracjach weselnych ale i w bukiecie Panny Młodej. Te kwiaty zawsze będą na topie.

Od kiedy pamiętamy są wykorzystywane na ślubach i weselach. Można wykorzystać zarówno te hybrydowe jak i te które nasze babcie uprawiają w ogrodzie. Na świecie występuje ponad 3000 odmian tego wspaniałego kwiatu dzięki czemu większość z nich dostępna jest przez cały rok. Niestety cena róży w zimie jest wysoka. Następne popularne kwiaty to piwonie. Wszystkie śluby, gdzie wykorzystywany jest ten niepowtarzalny kwiat są wyjątkowe co przedstawia poniższa fotografia ślubna, która została stworzona we wspaniałym i uroczym miejscu jakim jest Kraków.

To drogie kwiaty uprawiane przeważnie w sezonie letnim, chociaż importowane są do Polski w chłodniejszym okresie w ciągu roku.

Dalie to idealne kwiaty do bukietów ślubnych, świetne rozwiązanie jeśli Panna Młoda chce mieć wielki bukiet. Właśnie te kwiaty i bukiety zdominują przyszły sezon. Mamy nadzieję, że poniższa galeria pomoże Wam w wyborze najlepszych kwiatów na ślub i wesele. Fotografia ślubna poniżej przedstawia jedne z najbardziej popularnych kwiatów, które są wykorzystywane na ślubach i weselach. Zdjęcia zostały zrobione w miejscu jakim jest Kraków.

fotografia ślubna kraków

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *