Kogo może zaprosić Para Młoda do swojego stołu weselnego?

Niby proste pytanie, ale jednak w pewnym momencie pojawia się problem. Z pewnością każda Młoda Para nie chce urazić nikogo z rodziny i znajomych jeśli nie wybierze ich na jedne z osób, które usiądą z nimi przy stole prezydialnym.

wesela w krakowie

Sprawa jest prosta, jeśli nie chcecie nikogo urazić to najlepiej usiądźcie sami przy stole. Wtedy nikt nie poczuje się niepotrzebny. Przy stole Młodej Pary musi być ograniczona liczba osób, po to aby inni goście mieli dobry dostęp do młodych. Kto siedzi najczęściej przy stole młodych? To oczywiście świadkowie, rodzeństwo lub rodzice. Rodzeństwo i świadkowie oczywiście z osobami towarzyszącymi. Większość Par Młodych uważa, że najlepszym rozwiązaniem jest usadzenie obok nich rodziców i świadków. Jeśli chodzi o usadzenie gości na sali weselnej to warto wcześniej zorientować się kto obok kogo chce siedzieć. Dlatego też jeśli planujecie wesele dzwońcie do swoich gości przed weselem i popytajcie. Chociaż wydaje nam się, że każdego dobrze znacie i sami podejmiecie odpowiednią decyzję.

profesjonalny fotograf ślubny

1 komentarz do “Kogo może zaprosić Para Młoda do swojego stołu weselnego?”

  1. Kiedyś to było D Wchodziło się na salę weselną, nikt nie miał przydzielonego miejsca i była wojna ot o kto obok siedzi ;D Na szczęście pojawiły się winietki i ten problem zniknął.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *