Konferencje i bankiety w Arłamowie

Hotel Arłamów jest idealnym miejscem na różnego rodzaju konferencje w otoczeniu gór. Organizuje się tutaj także bankiety, szkolenia, gale czy różnego rodzaju koncerty.

Warto dodać, że popularne są tutaj bardzo przyjęcia weselne. Hotel ten posiada 3500 metrów kwadratowych, to sprawia, że można zorganizować w tym miejscu masę różnych wydarzeń i eventów. Nawet kilka jednocześnie. W obiekcie znajduje się centrum konferencyjne, które jest jednym z największych w naszym kraju.

To miejsce dla prawdziwych profesjonalistów.

Hotel Arłamów posiada 14 sal, patio, gdzie mamy przeszklony dach, restauracje i sale bankietowe. Dwie z sal bankietowych posiadają ruchome ściany, dzięki czemu można dostosowywać je pod własne potrzeby. Patio w tym miejscu ma powierzchnię 2300 metrów kwadratowych. Jeśli planujecie organizację wydarzenia najwyższej rangi to będzie idealne miejsce dla Was. Znajdziecie tutaj także spa, boiska, korty, hale, jest także stadnina gdzie znajduje się 12 koni. Serdecznie zapraszamy Was do tego miejsca jakim jest Hotel Arłamów jeśli tylko znajdziecie się w okolicy. tutaj macie gwarancję tego, że będziecie mogli wypocząć daleko od wielkiego miasta. 

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *