Kuchnia, która będzie najlepsza dla Waszego przyjęcia weselnego

Miejsce jakim jest Heron Live Hotel w swojej ofercie posiada dania, które wydaje Restauracja Marina i Restauracja Sienna 104. Kuchnia ta zaprasza Was na niezwykłe doznania kulinarne.

Zacznijmy od Restauracji Sienna 104, której dania to zawsze to co znaleźć możemy w regionie. W miejscu tym każdy z gości widzi jak pracuje szef kuchni, który przygotowuje każdą z potraw. Kuchnia znajduje się za przeszkloną ścianą. Jak widać szef chce, aby goście nie czuli się tylko jak goście ale widzowie podczas jego pracy. W macie zawsze wpływ na to jaki kawałek mięsa powędruje na Wasz talerz. Restauracja Marina znajduje się na najniższej kondygnacji tego miejsc tuż nad brzegiem jeziora. Taras z pewnością przypominać będzie Wam Lazurowe Wybrzeże.

Restauracja ta jest jednym z najważniejszych pomieszczeń tego miejsca, ponieważ znajduje się tutaj skała na jakiej osadzony jest cały ten nadzwyczajny obiekt.

Z niej macie także dostęp do portu. Dania tej kuchni są bardzo proste, zaprasza ona także każdego z gości na obiadu, launch-e czy spotkania biznesowe jak i rodzinne. Heron Live Hotel to świetna opcja na wypoczynek dla każdego łasucha.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *