Miejsce o wielkiej powierzchni gdzie zorganizować można swoje wydarzenie

Planujecie wielka konferencję, ale nie znacie odpowiedniego miejsca gdzie można ją zorganizować? Z pomocą przyjdzie Wam z pewnością Hotel Narvil, który wyposażony jest w kilka sal konferencyjnych, a ich układ może być dowolnie przez Was modyfikowany.

Każdą z sal można ze sobą łączyć. Hotel Narvil ma powierzchnię 3300 metrów kwadratowych, pomieści kilkaset osób. Znajdziecie tutaj doświadczonych pracowników, którzy obsłużyli już niejedną konferencję czy inny event. Obiekt znajduje się jakieś 40 minut jazdy samochodem od Warszawy.

To idealne miejsce także na wypoczynek lub po to aby wybrać się ze swoimi pracownikami i trochę zintegrować się po ciężkiej pracy.

Na wyposażeniu tego miejsca znajduje się także sprzęt audiowizualny, a każda sala posiada swój unikalny klimat. Wracając do konferencji, jeśli trwa ona więcej niż jeden dzień, to nic złego, ponieważ będziecie mogli wynająć pokoje dla swoich gości. Obiekt cieszy się uznaniem całej Polski. Hotel Narvil jest miejscem, w którym idealnie połączono naturę z nowoczesnością. 

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *