Miejsce posiadające wspaniałą atmosferę podczas każdego wydarzenia

Pałac Zdunowo jest miejscem organizacji wielu wydarzeń. Profesjonalna kadra zadba o to aby na stołach nigdy niczego nie brakowało, dzięki niej wszyscy goście mają dużo komfortu i mogą bezpiecznie bawić się na parkiecie.

Gdy jest lato można tutaj zorganizować zarówno wesele w plenerze jak i piknik. Jeśli zdarzy się tak, że Wasza uroczystość odbędzie się z udziałem dużej ilości gości to oczywiście obiekt zostanie oddany Wam na wyłączność. Przeważnie są to wesela. Możecie zorganizować tutaj również komunię jak i chrzest. Pałac Zdunowo jest idealnym miejscem do tego typu wydarzeń. Macie tutaj naprawdę dużo miejsca do tego aby dzieci mogły spokojnie się bawić. Jeśli chodzi o ofertę pałacu, przygotowano trzy-daniowy obiad jak i różnego rodzaju przekąski, stolik ze słodkościami jak i tort. Jeśli zechcecie to możecie również wynająć salę dla siebie na wyłączność.

Co można jeszcze zorganizować w miejscu jakim jest Pałac Zdunowo?

Oczywiście urodziny lub imieniny. Jakie dania są tutaj podawane? To przede wszystkim potrawy kuchni polskiej, nie zapomniano o dzieciach i dla nich również przygotowano specjalne menu

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *