Najważniejsze udogodnienia hotelowe – Hotel Bellotto

Planujecie podróż do stolicy i nie wiecie w jakim miejscu się zatrzymać? Polecamy Wam Hotel Bellotto, to obiekt gdzie nie tylko dobrze się wyśpicie, ale rano zjecie pyszne śniadanie.

Na miejscu znajduje się lobby bar, Sala Kominkowa. To właśnie tutaj serwuje się jedne z najlepszych śniadań w Warszawie. Każdy łasuch będzie zadowolony i usatysfakcjonowany. Do wyboru są produkty naprawdę wysokiej jakości. Możecie wybierać z dań ciepłych, przekąsek, sery czy wędliny. Wszystko to jest za każdym razem proponowane przez Szefa Kuchni w tym właśnie hotelu. Lobby BarHotel Bellotto to idealna przestrzeń do wielu spotkań prywatnych w bardzo małym gronie. To świetne miejsce do tego aby skosztować pysznej kawy, herbaty a nawet wina. Podczas dnia spotyka się tutaj naprawdę masa ludzi, wieczory zaś to oazy spokoju.

Co znajduje się w menu?

Przede wszystkim kawa, koktajle jak i wiele drinków. Obok lobby Baru znajduje się Sala Kominkowa, która jest wspaniałym miejscem do tego aby zrelaksować się po aktywnym wypoczynku. W sali tej podawane są różnego rodzaju napoje właśnie z Lobby Baru. Serdecznie polecamy Wam to miejsce jakim jest Hotel Bellotto. 

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *