Pałac Tłokinia i atrakcje w jego okolicy

Weekend to najlepszy czas aby wybrać się na wycieczkę do obiektu jakim może być Pałac Tłokinia, zarówno jako para jak i całą rodziną kiedy będziecie mogli odkrywać nowe i nieznane miejsca.

Pałac to idealne miejsce do tego aby wypocząć. Znajdziecie tam wiele tamtejszych atrakcji. Zacznijmy od Muzeum Przemysłu znajdującym się w Opatówku, jeśli jesteście miłośnikami maszyn i różnego rodzaju napędów to miejsce z pewnością przypadnie Wam do gustu. Park w Gołuchowie to kolejna propozycja, tym bardziej dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas na sportowo. To idealne miejsce do tego aby pobiegać.

Co jeszcze tam znajdziecie?

Przede wszystkim rezerwat żubrów. W obrębie pałacu znajduje się także miejscowość jaką jest Kalisz, a tam znajdziecie aquapark, gdzie znajdują się baseny zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Zamek Czartoryskich to także świetne miejsce do zwiedzenia lub kopalnia soli w Kłodawie. Jeśli wybieracie się na wakacje właśnie w tamte strony to będą to idealne opcje spędzania wolnego czasu. Serdecznie zapraszamy Was do tego miejsca jakim jest Pałac Tłokinia!

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *