Photobus – fotobudka, która zaskoczy zadowoli każdego z gości

Jedną z najpopularniejszych atrakcji na każdym przyjęciu weselnym jest z pewnością fotobudka., za pomocą której tworzona jest fotografia, także tak ślubna.

Ale nie tylko ponieważ wykorzystywana jest także na wielu innych wydarzeniach, takich jak studniówki. Dziś omówimy sobie photobus, dzięki któremu Para Młoda będzie miała pamiątkę do końca swojego życia bez potrzeby czekania na fotografa, który musi obrobić swoje zdjęcia.

Photobus to niestandardowa atrakcja, dla par, które nie chcą organizować zwykłej fotobudki, idealna na wesele w miejscu jakim jest Kraków, ponieważ Kraków jest miejscem gdzie odbywają się najpiękniejsze śluby i wesela.

Photobus wyposażony jest oczywiście w masę gadżetów, które można wykorzystać podczas siedzenia na kanapie. Bardzo ważne aby bus był zintegrowany z całą stylizacją ślubu i wesela. W jakim miejscu zaparkować photobus? Może to być ogródek, jeśli Wasza sala weselna jest wielka może właściciele zgodzą się na wjazd busa do środka. Innym zastosowaniem takiego busa może być po prostu to, że pojedziecie nim do ślubu i zrobicie sobie z nim zdjęcia już podczas drogi do kościoła. Będzie to fotografia na całe życie. To będzie Wasza pierwsza pamiątka ślubna.

fotografia ślubna kraków

1 komentarz do “Photobus – fotobudka, która zaskoczy zadowoli każdego z gości”

  1. Byłem na weselu gdzie byłą podobna fotobudka, świetna sprawa, weszliśmy do środka z młodą parą, mamy pamiątkę na całe życie, bez konieczności przepychania się na sali weselnej! Polecam gorąco:)))

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *