Pierwszy taniec Pary Młodej

Czas ślubu i wesela to masa przygotowań, trzeba pamiętać o wielu rzeczach i nie pominąć pierwszego tańca. Chociaż zdarza się, że młoda Para nie decyduje się na pierwszy taniec bez względu na to czy bierze ślub kościelny czy ślub humanistyczny

Jeśli jednak decyduje się na ten taniec to może oczywiście zacząć chodzić na zajęcia do szkoły tańca, gdzie będzie mogła podszkolić swoje taneczne zapędy jak i oczywiście nauczyć się pewnej choreografii. Popularnym stylem tańca jest walc angielski, jest bardzo popularny jeśli mówimy o ceremonii jaką jest ślub humanistyczny.

Prosty do opanowania ze względu na tempo, które jest wolne.

Walc wiedeński z kolei narzuca szybkie tempo, co może odstraszy młodych od nauki tego tańca. Na zajęciach tanecznych przyszli małżonkowie uczą się kroków, dzięki którym nie tylko tańczą pierwszy taniec, ale przetańczą wesele. Opanowują Oni kilka prostych i dobrze wyglądających choreografii w rytm tańców, które są popularne. Na końcu trzeba wybrać tylko utwór muzyczny do którego młoda para wykona pierwszy taniec.  Muszą skonsultować się z trenerem tańca, w dniu wesela Nowożeńcy zaskoczą swoim tańcem każdego z gości.

ślub humanistyczny

 

 

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *