Ślub w plenerze i przyjęcie weselne w pałacu

Ślub w plenerze to wspaniałe wydarzenie, które jak wiadomo potrzebować będzie wspaniałej oprawy.

To wszystko zagwarantuje Wam Talaria Resort & SPA, znajdziecie tutaj wspaniały klimat dzięki czemu wydarzenie to będzie niezapomniane. Jak ślub to także wesele, w dniu tym macie do wyboru różnego rodzaju dania, przekąski czy sałatki, alkohole. Będziecie mogli zorganizować w Talaria Resort & SPA wesele do 200 gości.

Każda oferta jest personalizowana dla każdej młodej pary. pamiętajcie, że miejsce to zapewnia standardowy wystrój sali oraz pokrowce na krzesła.

Możecie wybrać także tort, ciasta i różnego rodzaju owoce. Znajdziecie tutaj także alkohol w cenach promocyjnych. Również ceny dla dzieci w tym miejscu są atrakcyjne. W parku obok miejsca jakim jest Talaria Resort & SPA możecie zorganizować sesję ślubną, chociaż coraz więcej par decyduje się na sesję w innym dniu niż dzień ślubu. Ci którzy skorzystają z noclegu mogą oczywiście korzystać z basenu jak i strefy spa, miejsca parkingowe dla gości również są bezpłatne. Nowożeńcy od hotelu otrzymują darmowy pobyt podczas nocy poślubnej. Otrzymują oni także voucher na jedną noc w tym miejscu do wykorzystania w ciągu roku.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *