Tych błędów związanych z muzyką nie popełniaj na swoim ślubie

Jeśli piosenka, którą wybierzecie na pierwszy taniec trwa ponad 10 minut znajdźcie krótszą wersję i do niej ćwiczcie układ.

Niech pierwszy taniec trwa tylko 2 minuty, ale niech będzie pełen uroku. Gdy zespół lub Dj nie grali nigdy w miejscu Waszego wesela poproście by wcześniej zrobili tam próbę na sali, by nie było potem problemów ze sprzętem.

Jeśli nie chcecie na swojej ceremonii organisty, skonsultujcie to z księdzem i postawcie na skrzypaczkę.

Przed weselem ustalcie poziom głośności z zespołem lub DJ’em, aby goście byli zadowoleni, ponieważ zbyt głośna muzyka może zepsuć wszystko. Warto pamiętać o fotografie ślubny. Fotografia ślubna to jego profesja, dlatego też będziecie mieli wspaniały reportaż ślubny, którym będziecie mogli podzielić się z rodziną i znajomymi. Dzięki temu, że fotografia ślubna istnieje będziecie mogli przez lata wspominać swoje wspaniałe wesele!

Oprócz tworzenia listy z ulubionymi piosenkami, zróbcie listę tych, których nie zechcecie słyszeć i powiedzcie zespołowi lub djowi.

Nie zapomnijcie, że film jak i fotografia ślubna to rzeczy o których również nie wolno Wam zapomnieć podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *