Zamkowa restauracja w zabytkowych wnętrzach

Wizyta w restauracji zamkowej to niepowtarzalna okazja aby poznać klimatu minionych wieków przy rezygnacji z nowoczesnych udogodnień. Zamkowi kucharze w miejscu jakim jest Zamek w Krasiczynie przygotowali menu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. dania i potrawy serwowane właśnie tutaj to kuchnia polska, oraz inspirowane te kuchnią zagraniczną.

Kucharze śledzą nowe trendy kulinarne oraz przygotują dania dostosowane do każdej z diet. Właściciele zachęcają do zapoznania się z ofertą menu i dań polecanych przez szefa kuchni. Na miejscu jest także oferta zestawów dnia w świetnej cenie. Restauracja Zamkowa może pomieścić 160 gości w każdej z trzech salach, które są klimatyzowane. Na większe przyjęcia oraz wesela polecane są sale zamkowe czyli Sala Rycerska oraz Sala Myśliwska jak i namiot bankietowy, który może stać na dziedzińcu. Godziny otwarcia tego miejsca to 11:00 – 22:00 każdego dnia. Aktualnie ze względu na istniejącą sytuację epidemiologiczną miejsce to czynne jest do godziny 21:00 każdego dnia.

zamek krasiczyn

1 komentarz do “Zamkowa restauracja w zabytkowych wnętrzach”

  1. Mieszkam blisko Zamku w Krasiczynie, z chęcią mogę każdemu polecić to miejsce na wesele czy różnego rodzaju inne wydarzenia.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *