Zimne ognie na Waszym weselu

Przy wyborze zimnych ogni na wesele warto zastanowić się kiedy chcecie je wykorzystać, gdy chcecie wykorzystać je na sali powinniście ustalić wszystko z właścicielami i uzyskać zgodę w czym pomoże manager. Inna opcja wykorzystania to opcja podczas sesji z gośćmi, warto poczekać aż zrobi się wieczór. 

Muszą one być ustawione w widocznym zdjęciu, aby każdy z gości mógł po nie sięgnąć w tym ważnym momencie. Gdy nadejdzie pora pomóc w rozdawaniu zimnych ogni niech to zrobią Wasi świadkowie. Polecamy także na stworzenie planu wesela i umiejscowienie w nim dokładnej godziny tej atrakcji aby każdy mógł wziąć w niej udział. Nie musicie pisać dokładnie co to za atrakcja aby zaskoczyć gości weselnych. Nie zapomnijcie o zapalniczkach lub zapałkach, przygotowując kilka opakowań, aby odpalanie nie trwało za długo. 

Fotograf powinien wcześniej dowiedzieć się o tym co planujecie, aby móc się dobrze do tego przygotować, który ustawi wszystkich gości weselnych tak za Wami, aby stworzyli świecące tło do którego wykorzystają właśnie zimne ognie.

Dwór Sieraków

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *