Złoto na przyjęciu weselnym – Fort Sokolnickiego

Złoty kolor, który chcecie wykorzystać na swoim weselu powinien być połączony z innym kolorem, dzięki czemu będzie prezentował się jeszcze lepiej, pięknie i cudownie.

Złoty idealnie prezentuje się w miejscu jakim jest Fort Sokolnickiego. Kolor ten idealnie kontrastuje z kwiatami w kolorze zielonym oraz bielą w każdej z postaci. Kolor złoty to kolor, który może zdobić także parę młodą, chodzi tutaj przede wszystkim o biżuterię męską i damską. Nie zapominajmy o kuchni i o tym, że każde danie powinno być pięknie podane. Wystarczy, że zamówicie lub wypożyczycie sztućce w złotym kolorze, świetnie jeśli będą one matowe. Zadbajcie o serwetki, które powinny nawiązywać do motywu przewodniego Waszego wesela.

Złoto to barwa pałacowa, jednak większość kobiet woli wykorzystać tą barwę jako tylko akcent dekoracji.

Jak wiadomo złoto zrobi wrażenie na każdym z gości. Planujecie użyć więcej złota? Na przykład pod postacią obrusów czy nakryć? To wspaniale, ponieważ będzie to świetny sposób na podkreślenie Waszej wspaniałej weselnej aranżacji. Poniżej możecie zobaczyć fotografie z miejsca jakim jest Fort Sokolnickiego i piękną zastawę. 

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *