Podpowiadamy w jakim miejscu zorganizować plener ślubny

Plener ślubny to bardzo istotny element wszystkich zdjęć ze ślubu i wesela. Jeszcze jakiś czas temu Pary Młode były zabierane na plener jeszcze przed lub zaraz po ceremonii ślubu, natomiast goście czekali na nich z niecierpliwością. Aktualnie sesje te są organizowane w innym terminie, który najbardziej pasuje parom. 

Znalezienie idealnego miejsca plenerowego to duże wyzwanie nie tylko dla fotografa, ale dla każdej pary, jeśli marzy Wam się wspaniały plener ślubny polecamy okolice Heron Live Hotel i znajdujące się tam lasy oraz Jezioro Rożnowskie, na tle którego można stworzyć naprawdę wspaniałe kadry i fotografie.

Ustalcie z fotografem swoje preferencje, powiedzcie mu o swoich oczekiwaniach. Sesje ślubne z tłem jakim jest jezioro lub morze jest jedną z najbardziej pożądanych możliwości przez Młode Pary jeśli chodzi o miejsce właśnie na plener ślubny, aura tych miejsc sprzyja zdjęciom o romantycznym charakterze i podkreśla emocje jak i uczucia każdego z małżonków co w późniejszym czasie widać na obrobionych fotografiach ślubnych. Poniżej galeria z fotografiami właśnie nad Jeziorem Rożnowskim.

heron hotel

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *