Idealne miejsce na ceremonię ślubu zorganizowanego w plenerze

Kto z nas nie marzy o wspaniałej ceremonii ślubu w otoczeniu pięknego ogrodu, lasów, natury i naszych cudownych gości i rodziny…

Takie miejsca znajdują się nie tylko na świecie, ale i w naszej kochanej Polsce. Pałac Mała wieś oferuje możliwość ceremonii ślubu w miejscu, które nazywa się – Gloriettą, właśnie tam wiele par, nie tylko z Polski, ale i zza granicy brało swój ślub, który jest jednym z najważniejszych momentów w życiu, a żeby był jeszcze bardziej niesamowity zorganizujcie ceremonię w plenerze. Ogród Różany, Park Romantyczny i wspomniana Glorietta, stworzą idealną atmosferę na idealny ślub. 

Właściciele obiektu jakim jest Pałac Mała Wieś pomogą Wam opracować scenariusz na waszą ceremonię ślubu i wesele, będziecie mogli zaprosić gości wraz ze swoimi pociechami, ponieważ będą miały one zapewnioną rozrywkę, na miejscu czeka wiele atrakcji kulinarnych, jeśli zechcecie to możecie zorganizować pokaz zdjęć lub projekcję filmu na wielkim ekranie. Jeśli będziecie mieli potrzebę nocowania w tym miejscu po weselu również jest taka możliwość, zarówno dla Was jak i Waszych wspaniałych gości. Właściciele tego pięknego obiektu zatroszczą się o Was i o Waszych najbliższych.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *