Menu weselne, które znajdzie się na stołach

Wybór menu weselnego to podstawa każdego przyjęcia.

Poniżej znajdziecie fotografie z miejsca jakim jest Pałac Zdunowo. Na samym początku trzeba będzie określić liczbę gości, która znajdzie się na weselu. Do tego trzeba doliczyć liczbę członków zespołu muzycznego jak i fotografa czy filmowców. Kto wie, jeśli chcecie zrealizować wesele na dużą liczbę osób o może uzyskacie jakiś rabat od właściciela lokalu, który wybraliście na swoje wesele. Jeśli zdarzy się tak, że sala, którą chcecie wynająć nie posiada cateringu to niestety będziecie musieli poszukać na własną rękę. Możecie wtedy też popytać znajomych lub zamieścić pytanie w internecie czy ktoś zna i poleca jakąś firmę cateringową

Następnym krokiem będzie wybór potraw, które znajdą się na stołach weselnych i zostaną podane w miejscu jakim jest Pałac Zdunowo.

Wszystko tutaj uzależnione jest od tego ile osób pojawi się na weselu i jak długo potrwa impreza. Jeśli Wasze wesele potrwa minimum 12 godzin to warto zaplanować 5-6 posiłków. Jeśli będzie to o połowę krótsze wesele to wystarczą 2-3 posiłki na głowę. Dodajmy do tego przystawki, przekąski, desery i różnego rodzaju ciasta. Co powinno znaleźć się jeszcze w menu? Oczywiście napoje bezalkoholowe jak i alkohol. Nie zapomnijcie o torcie weselnym. Pałac Zdunowo to jedno z lepszych miejsc na przyjęcie weselne!

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *