Najlepsza kuchnia na każde przyjęcie weselne

Restauracja Marina i Restauracja Sienna 104 znajdujące się w Heron Live Hotelu zapraszają na nadzwyczajne podróże kulinarne. Zacznijmy od Restauracji Marina, która mieści się na najniższym piętrze hotelu, nad samym brzegiem jeziora, można powiedzieć, że taras przypomina swoim wspaniałym widokiem lazurowe wybrzeże. Restauracja ta jest wyjątkowa, ponieważ w jej sercu znajduje się skała, na której to właśnie osadzony jest ten wspaniały obiekt.

Posiada ona również bezpośredni dostęp do portu jachtowego. Kuchnia w tej restauracji zachęca miłośników pysznych dań, które są proste. Restauracja zaprasza na spotkania rodzinne, biznesowe a także na lunch.

Restauracja Sienna 104 inspiruje się przede wszystkim tym co regionalne. To miejsce gdzie goście widzą jak przygotowywane są dla nich dane potrawy, tuż za przeszkloną ścianą. Szef kuchni chce aby każdy czuł się w tej restauracji nie tylko widzem, ale i gościem. Każdy z gości ma wpływ na to który kawałek mięsa lub ciasta wyląduje u niego na talerzu.

heron

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *