Organizacja eventów w Forcie Sokolnickiego

Szukacie miejsca na swoją imprezę i ważne aby było to miejsce nieopodal Warszawy? Nic trudnego, jednym z najpopularniejszych obiektów, gdzie można zorganizować imprezę jest Fort Sokolnickiego.

To powierzchnia aż 1200 metrów kwadratowych. Dzięki temu, że posiada niebanalną konstrukcję, przyciąga naprawdę masę gości. Fort Sokolnickiego to przede wszystkim dziedziniec, sala kinową, patio, kawiarnia, galeria jak i stare mury tego wspaniałego miejsca. Sercem tego miejsca jest patio, dzięki temu, że jest zadaszone nie straszna mu każda pogoda, pomieści kilkaset osób.

Na wyposażeniu Fortu Sokolnickiego znajduje się nagłośnienie, sieć wifi, projektor, ekran, mikrofony. pamiętajcie, że salę będziecie mogli zaciemnić.

Jest także sala kinowa, która znajduje się obok dziedzińca. Sala kinowa jest tak samo wyposażona jak patio. Powierzchnia sali kinowej to 77 metrów kwadratowych. jest też sala teatralna, gdzie znajdziecie scenę jak i dwie garderoby. Trzy połączone ze sobą sale o powierzchni 200 metrów to galeria Bar i scena znajdują się w kawiarni. Kaponiery znajdują się na poziomie -1, idealne miejsce na spotkania VIP, gdzie znajdziecie bar, projektor, mikrofon, ekran jak i wifi. 70 metrów to powierzchnia tego wspaniałego miejsca. Fort Sokolnickiego to idealne miejsce na każdy event!

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *