Pomysły na organizację wesela w stodole

Stodoła to nietypowe miejsce na każde przyjęcie weselne, ale każdy fotograf, którego pasją jest fotografia ślubna lubi robić zdjęcia w takich właśnie miejscach.

Może być to stodoła Waszych dziadków, w miejscu jakim jest Kraków lub Warszawa, ale także jeden z tych lokali, które są specjalnie budowane na takie okazje jak wesela. Każdy z gości uwielbia takie klimaty, a wesele to będzie to niezapomniane. W Polsce i na świecie powstaje coraz więcej takich budynków, gdzie możecie zorganizować swoje wesele. Są też stodoły, które są odnawiane przez ich właścicieli.

Wieś jest odpowiednim miejscem gdzie znajdziecie takie stodoły, chyba, że myślicie o organizacji wesela w profesjonalnie urządzonych stodołach gdzie o nic nie musicie się martwić.

Jeśli nie wiecie gdzie znajdują się takie miejsca to z pewnością znajdziecie je w internecie. Jedną z wad organizacji wesela w stodole jest to, że będziecie musieli zorganizować sami dekoracje, catering. Jeśli chodzi o stylizację to Panna Młoda powinna ubrać sukienkę wieczorową i szpilki, Pan Młody natomiast strój w stylu country. Poniżej przedstawiona jest fotografia ślubna z jednego z takich miejsc w Polsce, a dokładnej jest to Kraków.

fotografia ślubna kraków

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *