Przygotowania do ślubu na plaży w Polsce

Gdy mówimy o ślubie na plaży najlepiej sprawdzą się letnie miesiące, jednak często maj i wrzesień wchodzi w ten temat, można trafić na wspaniałą aurę i organizować plenerowy ślub. O wiele wcześniej zorientujcie się do kogo należy plaża gdzie chcecie przygotować uroczystość. Ważne aby przygotować się na ewentualne przeszkody jak na deszcz, silny wiatr oraz zbyt niska temperatura,  jak wiecie pogoda nad morzem jest różna. Jeśli planujecie również wesele nad morzem, ustalcie z właścicielem lokalu, by w przypadku deszczu przenieść ceremonię do wewnątrz sali. Istotnym elementem jest zebranie wszelkich dokumentów.

Powinniście zapoznać się z tym, jakie dokumenty będą potrzebne do zawarcia ślubu. Zadbajcie o bezpieczeństwo gości w tym miejscu.

Pamiętajcie o  organizacji cateringu na ślub na plazy, oprawie muzycznej oraz wynajmijcie fotografa. Nie zapomnijcie o wybraniu daty tej ceremonii.

 

 

2 komentarze do “Przygotowania do ślubu na plaży w Polsce”

  1. Byliśmy na ślubie na plaży u znajomych, nie była to prywatna plaża, dlatego cały urok ceremonii został zniszczony przez ludzi, którzy przechodzili obok.

  2. Nie znam nikogo, kto zorganizowałby ślub na plaży w naszym kraju. Taki rodzaj ceremonii jest wyjątkowy, ale jedynie w miejscu z dala od ludzi, najlepiej prywatnej plaży.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *