Świetne pomysły na Wasz ślub

Ślub w plenerze jest jednym z najpopularniejszych ślubów, zaraz po ślubie kościelnym i ślubie cywilnym w Urzędzie Stanu Cywilnego. Coraz więcej par decyduje się na taką ceremonię.

Ślub w plenerze odbyć się może w wielu różnych miejscach, miejsce to musi mieć swój wzniosły charakter. Plaża i towarzyszące mu morze i ocean są najpopularniejszymi miejscami na taki właśnie ślub. Za każdym razem można zaplanować wszystkie detale, catering i dekoracje, niestety nikt nie jest wstanie przewidzieć pogody, dlatego też trzeba zawsze mieć plan awaryjny. Na każdym weselu musi pojawić się tort, a w tym wypadku świetnym rozwiązaniem może być naked cake. To ciasto, które wydaje się być niedokończone, wydaje nam się, że jest pozbawione lukru czy cukru pudru. Jeśli chcecie zaskoczyć gości na swoim weselu powinniście przygotować różnego rodzaju drobne upominki dla nich.
Nie muszą to być wcale drogie upominki, ważne jest to aby za każdym razem gdy goście po nie sięgną przypominały im o Waszym ślubie i weselu.

prezent na podziękowanie dla rodziców

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *