Tutaj aktywnie wypoczniesz

Podczas wiosny i lata można zaobserwować największą aktywność wszystkich ludzi, zarówno na świeżym powietrzu jak i w domach czy siłowniach.

Świetnie jeśli planujecie urlop, tym bardziej jeśli ma być to aktywny wypoczynek. Hotel Talaria Resort & SPA jest idealnym miejscem do tego. Nie trudno zorganizować tutaj spaceru, popływania łódką czy kajakiem. Talaria Resort & SPA to obszar ponad 25 hektarów, dlatego też macie w czym wybierać. Znajduje się tutaj pięciokilometrowa trasa do biegania. To wystarczy nawet zapalonym biegaczom, tym bardziej, że będą mogli oni pobiegać właśnie z dala od miasta na świeżym powietrzu. Możecie skorzystać z kijków do nordic walking i przemierzać dystanse. Dzięki nim można spalić o czterdzieści procent więcej kalorii niż podczas zwykłego spaceru. We wszystkim pomoże instruktor.

Swoje mięśnie będziecie mogli rozwijać na łódkach i kajakach.

Wszystko to jest do wypożyczenia w wypożyczalniach w Talaria Resort & SPA. Biesiada w Rybaczówce jest idealna dla tych, którzy kochają biesiadować, znajdziecie tam także miejsce na ognisko. Jest tutaj też altana, gdzie zorganizować można różnego rodzaju koncerty czy różnego rodzaju aktywności fizyczne o poranku. 

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *