Wysoki standard i wygoda podczas wypoczynku na podkarpaciu

Przedstawiamy Wam możliwości noclegowe Hotelu Arłamów, które dopasowane są do potrzeb każdego z odwiedzających to miejsce gości. Właściciele urządzając pokoje skupili się na tym by zapewnić gościom wspaniałą przestrzeń do wypoczynku. Pokoje tego miejsca to połączenie nowoczesności z tradycjami Podkarpacia.

Wiele z tych wnętrz posiada widok na wspaniałe górzyste tereny. Hotel ten posiada 213 pokoi a 197 z nich jest dwuosobowe, są też takie, które można połączyć w studio. Pokoje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, każdy z nich jest klimatyzowany, także wyposażony w telewizję satelitarną. Inne udogodnienia w pokojach to telefon, minibar, sejf jak i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Obiekt dysponuje także apartamentami, których jest 16, dwa z nich to apartamenty prezydenckie, które są jedno i dwupoziomowe. Każdy z apartamentów wyposażony jest w prywatne windy. Obok hotelu znajduje się także Rezydencja mieszcząca 37 pokoi oraz 4 wspaniałe apartamenty. Na wykorzystanie jest także Willa Trójca oraz Willa Gruszowa.

arłamów

1 komentarz do “Wysoki standard i wygoda podczas wypoczynku na podkarpaciu”

  1. Razem z mężem byliśmy na weselu naszych znajomych w Hotelu Arłamów. Niezapomniane przeżycie. Piękny obiekt z potężnym patio i to wszystko blisko natury! 😉

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *