Jezioro Rożnowskie nieopodal którego zorganizujecie Wasze wesele

Jeśli nie wybraliście jeszcze miejsca na swoje przyjęcie weselne a nie macie również swojego wymarzonego może to być Heron Live Hotel, który znajduje się tuż obok Jeziora Rożnowskiego.

Jeśli zorganizujecie tam wesele to każdy zapamięta je na całe życie. Dlaczego? Ze względu na to, że znajduje się tam wspaniała sala weselna a sam obiekt oparty jest na skale, natomiast z okien sali widać wspaniałe i malownicze jezioro. Heron Live Hotel to świetne miejsce na to aby spotkać się z całą rodziną. Przyjęcie zorganizujecie w specjalnie przygotowanej dla Was sali weselnej, Wszyscy znajdą tutaj pyszne potrawy dla siebie. Jeśli chodzi o kuchnię jest to połączenie tradycji wraz z nowoczesnością. Wszystkie dania, które zostaną podane w Heron Live Hotel wcześniej są konsultowane z Młodą Parą, która opisuje preferencje swoich gości.

Menu zawsze możecie dostosować pod siebie.

Potrawy, które możecie tutaj zjeść są oczywiście doprawione egzotycznymi przyprawami. Pamiętajcie, że to w jaki sposób będzie wyglądał ten dzień zależy także od tego co będzie podawane na stołach weselnych

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *