Rustykalny ślub oraz wesele

Jeśli nie chcecie standardowego i nieszablonowego wesela to warto poszukać i może wybrać wesele w stylu wiejskim.

To, że będzie to wiejskie wesele, nie znaczy, że nie można zorganizować go w eleganckim stylu. Sala weselna może być zwykła, jednak trzeba zadbać o dodatki i szczegóły. Wszystko to znajdziecie we wspaniałym miejscu, to właśnie Folwark u Różyca, które jest miejscem na idealne rustykalne wesele. Przedstawiamy wam kilka inspiracji, dzięki którym ten dzień będzie wspanialszy, mowa o dniu ślubu i wesela.

Jeśli chcecie wyróżnić się, to będzie idealna opcja właśnie dla Was. Jeśli uwielbiacie przyrodę to będziecie zachwyceni.

Poniższe zdjęcia z miejsca jakim jest Folwark u Różyca na pewno Was zachwycą, widzicie na nich, że dużo nie trzeba do tego aby stoły weselne i dekoracje prezentowały się naprawdę pięknie. Ślub w wiejskim stylu jest naprawdę wspaniałym pomysłem, taki ślub nie może odbyć się w miejscu jakim jest Urząd Stanu Cywilnego, musi być to otwarta przestrzeń. Ślub cywilny w plenerze to koszt tysiąca złotych. Folwark u Różyca może zaoferować Wam także ślub w plenerze, co staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Folwark u Różyca to świetne miejsce na ślub czy wesele.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *